מדוע חשוב להציב דוקרנים להרחקת יונים?

הדברה > מדוע חשוב להציב דוקרנים להרחקת יונים?
על פניו, היונה היא חיה תמימה מאד, ובוודאי לא דוחה או מוזרה כמו החרקים שנכנסים לבית שלנו. אז מדוע בעצם שנרצה להרחיק אותה מהסביבה שלנו? יש לכך מספר סיבות טובות. על ידי הצבת דוקרנים שירחיקו את היונים, אנחנו עוזרים למעשה לסביבה להיות סטרילית. סביבה ללא יונים היא סביבה ללא צואה סביב המבנים. כמו כן, זו סביבה עם פחות מחלות (יונים, אם לא ידעתם, מעבירות מחלות כמו קדחת מערב הנילוס). יתרה מזו - סביבה ללא יונים, היא סביבה שאליה לא יגיעו מזיקים נוספים, כמו נחשים (שיונים הן חלק בלתי נפרד מהמזון שלהם). אז עכשיו, אחרי שהבנו למה חשוב לשמור על סביבה נטולת יונים, נבין מה בדיוק התפקיד של דוקרנים בתהליך.
 

כל מה שרציתם לדעת על דוקרני יונים

הצבה של דוקרנים נגד יונים, נועדה להפריע ליונים לקנן בסביבות מסוימות, ולמעשה להתייאש ולעבור לאזור אחר. את הדוקרנים נהגו לרוב להציב על אוזרים צרים יחסית - כמו מרזבים, מרפסות של דירות, מרפסות גג וכיו"ב. הדוקרנים עצמם עשויים מנירוסטה, ולמעשה מקשים על היונה לקנן באזור. שימו לב שכשאתם רוכשים דוקרנים, הרווח ביניהם צריך להיות קטן למדי, על מנת שהיונה לא תוכל ללכת ביניהם.
 
יש מספר שיטות להתקנה של דוקרנים. אפשר להתקין אותן באמצעות קידוח, ואפשר באמצעות דבק חזק במיוחד. ההמלצה שלנו היא שאם כבר החלטתם להציב דוקרנים נגד יונים, תתקשרו לחברה שממנה רכשתם את הדוקרנים, על מנת שגם תתקין לכם את הדוקרנים כמו שצריך. אז גם ההתקנה תהיה איכותית יותר, וגם לא תיקחו סיכונים. למה הכוונה? פעמים רבות נרצה להתקין את הדוקרנים על הגג או המרפסת - מקומות שהגישה אליהם מורכבת למדי. לחברות הדברה יש כלים מקצועיים להתקנה של דוקרני יונים בכל מקום שהוא.
 
הצבה של דוקרני יונים לאורך זמן, תעלים לצמיתות את בעיית היונים בסביבה, ותשמור על האזור שלכם נקי, וברמה תברואתית גבוהה במיוחד. לכן, דוקרנים גם מתאימים למוסדות ציבוריים ועסקים פרטיים שרוצים לשמור על סביבה סטרילית.
 

הדוקרנים האיכותיים של חברת BRC

ברוכים הבאים לאתר של חברת ההדברה BRC. חברת BRC מתמחה במתן פתרונות עבור כלל סוגי המזיקים, וכמובן שגם יש לה שיטות מעולות להרחקה של יונים לצמיתות. חלק מהשיטות שלנו מבוססות כמובן, על הצבה של דוקרני יונים איכותיים לגירוש כל אוכלוסיית היונים מהסביבה שלכם. הדוקרנים שלנו עומדים בתקנים מחמירים במיוחד, ועמידים גם בפני היונים העקשניות ביותר.
 
אם גם עבורכם המקצועיות והניסיון הם דבר חשוב, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, ואנחנו בחברת BRC נשמח לייעץ לכם ולעזור לכם בהרחקת היונים לצמיתות.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

מדוע חשוב להציב דוקרנים להרחקת יונים?