הדברה אקולוגית

הדברה > מאמרים > הדברה אקולוגית

מהי הדברה אקולוגית?

הדברה אקולוגית היא הדברת מזיקים ע"י שימוש בחומרים טבעיים בלבד שאינם רעילים כלל וכלל,להבדיל
מהדברה ירוקה שם נעשה שימוש בתכשירים בעלי רמת רעילות נמוכה מאד.
תחום ההדברה האקולוגית תפס תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בארה"ב,אירופה,יפן ואוסטרליה ואפילו כאן בישראל הולכת וגוברת המודעות לנושא זה כחלק מהמאמץ העולמי לשמירה על הסביבה.
 

אילו אמצעים להדברה אקולוגית קיימים?

ההדברה האקולוגית מתיימרת לתת מענה לכל סוגי המזיקים ללא שימוש ברעלים בכלל,לצורך האתגר הקשה הזה משלב ענף ההדברה האקולוגית גם הדברה ביולוגית כלומר שימוש בבעל חיים אחד לקטילת אחר וגם באמצעים אלקטרוניים וטכנולוגיים.בארה"ב ואירופה מותקנות בפארקים גדולים ובסביבות אורבאנית מלכודות ליתושים המבוססות על גז ה-CO2 אליו מסתבר נמשכים היתושים מלכודות אלו מושכות את היתוש הן ע"י אור אולטרא סגולי והן ע"י שחרור כמויות קבועות של גז בכדי לדמות נשימה של בע"ח דהיינו האדם.
 
בתחום המכרסמים לדוגמא ניתן למצוא מערכות אולטרה סוניות זוהי מערכת של רמקולים המשדרת צלילים בתדרים גבוהים אותם האדם אינו יכול לשמוע אך המכרסם כן,צלילים אלו של אותות מצוקה מרחיקות ביעילות מכרסמים מרדיוס רחב בנוסף ניתן לראות חקלאים המגדלים מערך של תנשמות בשדותיהם בכדי שידללו את המכרסמים בשטח,גידול של צרעות טפיליות המטפלות בקטילת מגוון רחב של מזיקים ועוד.
 
בתחום ההדברה הביתית חברתנו משתמשת במגוון רחב של מוצרי הדברה אקולוגית כגון מלכודות דבק למכרסמים,תיקנים,נחשים,נמלים וזבובים וקטלנים אולטרה סגולים מקצועיים,בנוסף קיימים אמצעי לכידה מכאניים למכרסמים ולחתולים.
 

האם זה עובד?

תחום הדברה האקולוגית נמצא בפיתוח תמידי והוא בראש סדר העדיפויות של המדינות המתועשות עקב כך בכל יום ישנה תגלית חדשה ,בישראל יישומים של הדברה אקולוגית ניתן למצוא בעיקר בתעשייה ובאתרים ציבוריים שכן זהו יעודה של ענף ההדברה האקולוגית.עצם העובדה שניתן לטפל בכל סוגי המזיקים כמעט ללא שימוש ברעלים כלל היא מרגשת כשלעצמה ואנו עושים כמיטב יכולתנו להציע לך כלקוח את כל קשת פתרונות ההדברה האקולוגית הקיימים בשוק.
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברה אקולוגית