הדברה למטבחים

הדברה > מאמרים > הדברה למטבחים
מטבח הוא אזור "אטרקטיבי" בביתנו ובבית העסק שלנו בכל הנוגע אל מזיקים וחרקים.
יש לקחת בחשבון כי המטבח הוא אזור המשמש אותנו לאחסון מזון ובישול ולכן בדרך כלל מצויים בו פירורים ושאריות מזון, דברים אליהם נמשכים נמלים ומזיקים שונים. לכן, הדברה תקופתית לחלל המטבח הוא דבר חיוני ליישום.
 
מטבח מהווה חלק בלתי נפרד מכל בית ופעמים רבים ניתן למצוא מטבחים מוסדיים ופרטיים שתפקידם לשרת את הלקוח (מסעדה) או את עובדי החברה (בחברות רבות ישנם מטבחים וחדרי אוכל).
רוב המטבחים כוללים בתוכם: כיור, תנורי אפייה, מיקרוגלים, תנורי אפייה ועוד, אשר בהם קיימת נטייה להשאיר פירורים של אוכל המושכים מזיקים ונמלים רבים אל המטבח.
 
נקודה נוספת, אשר חשובה לא פחות מערבת את כל הקשור אל התברואה של מטבחים במפעלים ובעסקים שונים. התברואה של המזון היא דבר בסיסי ביותר בכל הקשור להתנהלות מסעדה, חדר אוכל וכל מקום אחר המציע אוכל לאנשים.
מטבחים מוסדיים ומסעדות, מודעים לעובדה כי נושא התברואה הינו נושא אקוטי וכי אם יתגלו בעיות תברואה בעסק, הוא עשוי לזכות במוניטין שלילי שיכול אף לגרום לסגירתו.
לכן, ההקפדה על תחזוקה שוטפת המערבת טיפול מוקפד והדברה שנתית הינן פעולות המוגדרות כחובה.
 

הדברת מטבחים ונמלים

אין זה נדיר להיכנס אל מטבח ולראות נחיל של נמלים שיוצא מנקודה מסוימת באחד הקירות.
הנמלים מגיעים אל המטבח ישירות מהקן שלהם בבית או בגינה והדבר הראשון שיש לעשות במצב בו אתם מזהים את התופעה הוא לנקות כל פירור, כתם שמן ושאריות של אוכל מהשיש ומהרצפה של המטבח.
 
כמו כן, חשוב להוציא את הזבל החוצה, שכן גם נמלים וגם מזיקים אחרים נמשכים לאוכל המפיץ ריח משקית הזבל.
אם אתם שמים לב, כי אתם לא יכולים להשתלט על הנמלים וגם כאשר ביצעתם את הפעולות שצוינו, הנמלים צצים מכל מיני נקודות בקיר הבית, חשוב מאוד לקרוא למדביר מקצועי על מנת שיחסל את הבעיה באופן מוחלט לתקופת זמן של מספר חודשים.
המדביר אשר יגיע אליכם יבחן את המקום וקרוב לוודאי שיתחיל בפיזור או ריסוס של חומרי הדברה בחלק החיצוני של הבית ובכך ימנע כניסה של נמלים לתוך הבית ולמטבח.
 
לאחר מכן, הוא יכנס לתוך הבית ויבדוק היכן ממוקם הקן של הנמלים ויחסל אותו על ידי ריסוס ממוקד.
דבר זה יגרום לכך שהנמלים שיחזרו לקן האם שלהם (הנמלים תמיד חוזרים לקן עם שלל האוכל), ימותו כתוצאה מהריסוס.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברה למטבחים