הדברה למפעלים

הדברה > הדברה למפעלים

הדברת מפעלים

הדברה במפעלים מתבצעת ברחבי העולם ובישראל באופן שוטף מאז הקמת המפעלים בתחילת המאה הקודמת. אולם בשנים האחרונות בעקבות דרישות התקנים לאבטחת איכות, עלתה המודעות לחשיבות מפעל נקי ממזיקים בקרב התעשייה. הדברת המפעלים הפכה משמעותית ומורכבת הרבה יותר מבעבר ובעקבות כך חברות הדברה החלו לפתח שיטות הדברה חדשניות ומתוחכמות אשר אינן מסכנות את המוצרים במפעל ובו זמנית מצמצמות את כמות המזיקים באזורי הייצור, המחסנים ומחוץ למפעל למינימום. כל זאת על מנת לתת ללקוחותינו טיפול מקיף ואיכותי המתחשב בצרכיו הספציפיים של כל לקוח ולקוח, החל מעמידה בדרישות התקנים ועד לשמירה בלתי מתפשרת על איכות המוצרים.
 
סוגי מזיקים במפעלים
לרוב סוגי המזיקים במפעלים בכלל ובמפעלי מזון בפרט מתחלקים לכמה קטגוריות קבועות:
1. הדברת מעופפים: זבובים, יתושים, דבורים, צרעות, עש ועוד.
2. הדברת מכרסמים: חולדות, עכברים, נמיות וחפרפרות.
3. הדברת חרקים זוחלים: תיקנים, נמלים, עקרבים, חיפושיות ועוד.  
4. סילוק עופות: כיונים וציפורים.
5. העברת בלי חיים משוטטים ככלבים וחתולים מאזורי המפעל למקומות שונים.
 
הדברת מפעלים - אחזקה שוטפת
חברת שדות היא מהמנוסות והמובילות בישראל באחזקה שוטפת של מפעלים.
אנחנו מתרכזים בפיתוח והחדרת טכנולוגיות מתקדמות על מנת ליצור את ההגנה הטובה ביותר למפעל מפני מזיקים. הצלחתנו נמדדת בכמות הביקורים הנמוכה הנדרשת במפעל שעבר טיפול יסודי ומקיף הודות למערך הדברה המגן על המפעל ממזיקים באזורים הקריטיים.
את ההגנה המותאמת לכל מפעל אנו מפתחים מידע וניסיון רב שנים. הדבר בא לידי ביטוי בבחירת מיקומים להנחת תיבות האכלה למכרסמים, התאמה ספציפית של סוג התיבות והעזרים האחרים המותקנים במפעל, בחירת חומרי ההדברה הנכונים והאיכותיים ביותר, ירי ביונים ובעלי כנף למיניהם על ידי בכירי הצלפים בישראל ותמיכה שוטפת בהכנת המפעל לביקורות מהארץ והעולם.

על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר חברת שדות מערבת את עובדי המפעל והמנהלים בתהליך ההדברה, דבר שהוכח מנסיוננו כמסייע להצלחת התהליך. כפועל יוצא יקבלו עובדי המפעל הרצאה מקיפה על ההדברות השונות המתבצעות במפעל. כמו כן שימוש בתוכנת הדברה וקבלת דיווחים בזמן אמת על מזיקים באולמות הייצור או באזורים קריטיים נוספים נותנים תמונה רחבה הן למנהלים והן למדבירים על נקודות זמן קריטיות. מידע זה עוזר לנו לטפל באופן יסודי ויעיל בבעיה הנדרשת.
 
כמה זה יעלה לי?
קביעת המחיר עבור הדברה במפעל משתנה ממפעל למפעל מכיוון ששיקולים רבים נלקחים בחשבון  בהרכבת המחיר. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת עלינו להגיע למפעל ולתמחר את העלויות השונות, כגון: זמן העבודה הנדרש, כמות תיבות האכלה שיש להתקין, קטלנים בעלי לוח דבק, תחנות לניטור חרקים, ירי מדויק ביונים ועוד..
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברה למפעלים