חשוב לבצע הדברת מכרסמים

הדברה > מאמרים > חשוב לבצע הדברת מכרסמים
יכול להיות ששמעתם בעבר על מכרסמים, וכמובן גם על הדברת מכרסמים, אבל האם אתם יודעים מדוע חשוב כל כך לבצע הדברה של מכרסמים? אם אתם מבצעים הדברת מכרסמים איכותית, אתם יכולים להימנע מרשימה ארוכה של בעיות: כרסום של כבלים שונים בסביבה שלכם, הופעה של צואה בשטח שלכם, וכמובן והכי הכי חשוב - תימנעו הופעה של מחלות שמכרסמים נוטים להעביר. אם גם אתם רוצים סביבה סטרילית לחלוטין ממכרסמים, כדאי כמובן לבצע הדברה איכותית שלהם, אבל איך ההדברה הזו מתבצעת?
 

כל השיטות של הדברת מכרסמים

כשמדברים על הדברת מכרסמים, חשוב מאד לבצע הבדל בין סוגי המכרסמים עצמם. בישראל נפוצים שני סוגים של מכרסמים - עכברים וחולדות.
נתחיל בעכברים, משום שמדובר על חיה שיותר קל לטפל בה. עכברים יכולים להיות נפוצים במגוון שטחים - החל מבית פרטי, דרך בתי קפה ומסעדות ועד למבני תעשייה. כדי שנוכל להדביר אותם בצורה איכותית יש לנו שתי אופציות או להדביר אותם בעצמנו או לקרוא לחברת מקצועית. אם מדובר על כמות קטנה של עכברים אפשר להסתפק בהצבת מלכודות ורעלים, שלרוב מטפלים בבעיה ביעילות. אם גיליתם כמות גדולה יותר - כדאי לקרוא למדבירים מקצועיים.
 
הסוג השני של מכרסמים הם כמובן החולדות. חולדות דורשות טיפול מיוחד יותר, משום שמדובר באחת החיות החכמות ביותר שיש בטבע, שלמדה להסתגל למצבים רבים. אם לדוגמא חולדה אחת תאכל פיתיון מורעל ותמות - החולדות שהיו סביבה ילמדו לא לגעת יותר בפיתיון הזה, משום שהן מבינות שהוא מסוכן. לכן אם גיליתם חולדות בסביבתכם, כדאי לקרוא לחברה מקצועית שתציב פיתיונות מיוחדים במקומות אסטרטגיים - אלו פיתיונות שפועלים רק כ48 שעות לאחר שהחולדה נטלה אותן, וכך החולדות האחרות לא מקשרות בין הפיתרון לבין הרעל.
 

הדברת מכרסים של BRC

חברת BRC יעוץ, מניעה והדברה, היא חברה ישראלית העוסקת בהדברת מזיקים במקצועיות רבה עם רשימה ארוכה במיוחד של לקוחות מרוצים. אנחנו מתמחים בהדברה של מזיקים מכל הסוגים, וכחלק מכך, אנחנו כמובן יכולים גם לבצע הדברת מכרסמים איכותית עבורכם. אם גיליתם בסביבתכם עכבר או חולדה - אתם בסך הכל צריכים ליצור קשר עם חברת BRC ואנחנו נעזור לכם לטפל במכרסם הסורר. אנחנו גם מוכרים מוצרי הדברה איכותיים, במידה ותרצו לטפל במכרסמים בצורה עצמאית - וכמובן מעסיקים את מיטב המדבירים באם תרצו להזמין אותם.
 
אז אם אתם מחפשים סביבה סטרילית, נקייה מכל מכרסמים - פשוט התקשרו אל חברת BRC, וההדברה המקצועית והאיכותית בדרך אליכם.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

חשוב לבצע הדברת מכרסמים