הדברת נמלים בבית

הדברה > הדברת נמלים בבית
אנשים רבים מתארים את בעיית הנמלים כ: 'מכה שלא כתובה בתורה'.
כמעט כל מי ששכר דירה או מתגורר בדירה משלו, מכיר את אותה תקופה בה הוא קם בבוקר או חוזר מהעבודה ומוצא נחיל נמלים על שיש הבית, הקירות ובכלל.
לרוב, השאלות שנשאלות על ידי רוב האנשים הן: מהיכן מגיעים כל הנמלים הללו וכיצד ניתן להפסיק את רצף הליכתם המהירה אל עבר חיפוש המזון לו הם זקוקים.
 
הנמלים לרוב מגיעים מהגינות והם נמשכים לפרורים של מזון, שמן ואף מתוקים.
אם אתם רוצים למזער את הופעתם, הקפידו להשליך בכל יום את הזבל, לדאוג שהבית יהיה נקי מפרורים ומתוקים וכבר תחושו בהבדל.
הבעיה העיקרית היא, שלא ניתן לעקוב אחר כל פרור שהושלך בטעות, ועל כן ריסוס והדברה הם פתרונות אפקטיביים.
 
הרבה מכם נוהגים להיעזר בתרסיסים שונים הקוטלים נמלים ונמכרים ברשתות השיווק, אך לא תמיד תכשירים אלו מסייעים להבאת פתרון הבעיה, ועל כן יש בעלי מקצוע אשר מבצעים את העבודה באופן מושלם.
נמלים לרוב נכנסים אל ביתכם דרך סדקים בקירות, או לחילופין דרך חריצים בחלונות ועל כן אם אתם מזהים את הסדקים דרכם נכנסים הנמלים, תדאגו לסתום אותם.
 

עבודתו של המדביר

אם ניסיתם את כל הדרכים לשם הדברת נמלים, אך עדיין לא הצלחתם להשמיד אותם, ואתם זקוקים לבעל מקצוע שיסייע לכם בעבודה, דעו מלכתחילה מהן הפעולות אותן הוא מבצע לשם קטילת הנמלים.
בשלב הראשון של התהליך ייגש המדביר לחלק החיצוני של הבית ויפזר שם חומר אשר קוטל נמלים.
מרגע זה ואילך, לא יגיעו נמלים נוספים מהחלק החיצוני של הבית וכל שנשאר הוא לטפל בחלקים שבתוך הבית, בהם אתם סובלים מהנמלים.
 
חשוב שתזכרו כי אם ישנם עצים המגיעים אל גובה החלונות שלכם, יכולים הנמלים לטפס עליהם ודרכם להגיע אל תוך הבית.
אם יזהה המדביר קן נמלים בתוך הבית, הוא ידאג לפוצץ אותו, ע"י חומר מיוחד שבו מורשים להשתמש רק מדבירים שקיבלו הרשאה לביצוע פעולה זו.
 
באותה המידה, אם נקודות וסדקים בקירות אשר דרכם נכנסים הנמלים, בלתי נגישים למדביר, ישנו חומר מקציף שבו הוא משתמש, על מנת שזה יחדור אל האזור ויקטול את כל הנמלים.
 
שימו לב כי כל נמלה אשר באה במגע עם החומר, לוקחת אותו איתה אל קן הנמלים, שם היא מפזרת אותו מבלי לדעת וגורמת לקטל בקן עצמו.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברת נמלים בבית