הדברת עכברים

הדברה > הדברת עכברים

עכברים - רקע כללי:

העכברים שייכים למשפחת היונקים והם נפוצים מאוד במדינת ישראל,העכברים גורמים נזקים כבדים בחקלאות,במשקי הבית,למזון ולתשתיות ועל אף שלחקנו הם נראים חמודים ולא מזיקים הם מהווים מטרד רציני הדורש הדברת עכברים.
 
ניתן לבצע הדברת עכברים הן בשיטת עשה זאת בעצמך באמצעות מלכודות והן ע"י מדביר שמתמחה בהדברת עכברים באמצעות רעלים,עכברים מכרסמים כמעט כל דבר הנקרה בדרכם לרבות כבלי פסטיק וחשמל, נייר וקרטון, מזון וכל חומר אורגאני אחר, לעכברים יכולת תנועה מעולה הם קטנים ומהירים והם מסוגלים לעבור בחריצים של כ 2 ס"מ לכן אם נתקלתם בביתכם בצואה, כבלים מכורסמים, ציוצים בלילה וסימנים נוספים הגיע הזמן לבצע הדברת עכברים.
 

עכברים - רקע ביולוגי:

בכדי לבצע הדברת עכברים נכונה להלן מספר נתונים ביולוגיים שנלקחים בחשבון:
ההיריון של נקבת העכבר נמשך כעשרים יום ובסופו היא ממליטה חמישה עד שמונה גורים. בגיל חודש עומדים כבר הגורים ברשות עצמם, ו־6 ימים אחרי ההמלטה יכולה הנקבה להרות שוב. העכבר הופך בשל מינית בגיל חודשיים. תוחלת חייו כ־2-3 שנים.מעבר לכושר הרבייה המצויין לעכברים יכולת טיפוס והתאקלמות לסביבה חדשים מהטובים בטבע,למכרסמים אוייבים טבעיים רבים כגון חתולים ,נחשים ,תנשמות ועוד.
 
העכברים מעבירים מגוון של מחלות זיהומיות ובנוסף עלולים לנשוך את האדם בשנתו ולמשוך נחשים לאזורי המחייה שלהם,הדברת עכברים היא חיונית ואינה סובלת דיחוי במידה ונתקלתם בהם בביתכם או בבית העסק.
 

הדברת עכברים:

ניתן לבצע הדברת עכברים בשיטת עשה זאת בעצמך ע"י הצבת מלכודות מסדרת GREEN PLACE המשווקות ע"י חברתנו בחנויות המובחרות,כמו כן בכדי לקבל מענה מהיר יותר לבעייה ניתן לבצע הדברת עכברים בשיטה כימית ע"י פיזור רעלים מבוקר ובטיחותי בביתכם או בעסק שיפתור לחלוטין את הבעייה בזמן הקצר ביותר.אין צורך בהכנת הבית לפני הדברת מכרסמים שכן הפעולה של פיזור הרעלים היא פשוטה יחסית חשוב לוודא רק שהרעל מונח במקומות בהם אין גישה לבעלי חיים או ילדים.
 
הרעל מורכב מפתיון של דגנים שזהו המזון המועדף על המכרסמים וחומר פעיל אנטיקואגולנט נוגד קרישת דם,לאחר אכילת הרעל העכבר לא ימות באופן מיידי אלא לאחר יום-יומיים בהתאם למשקל גופו.
 
הדברת עכברים נראית כביכול פשוטה לביצוע אך זה רק למראית עין, ניתן להתמודד עם הבעייה ע"י מלכודות או אמצעים אלקטרוניים ללא רעלים אך בכדי לחסוך מעצמכם התעסקות מיותרת אנו נשמח להתאים עבורכם את הדברת העכברים היעילה והזולה ביותר.
 
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברת עכברים