הדברת קרציות

הדברה > הדברת קרציות
חברת שדות המומחית בתחום ההדברה שנים רבות, מעמידה לשירותכם מדבירים מקצועיים ובעלי ניסיון אשר ישמחו לעזור לכם להיפטר מבעיית הקרציות בביתכם או באזור בו אתם עובדים.
הדברת קרציות מצריכה ידע מקצועי ויכולת להתאים את סוג ההדברה אל סוג הבעיה ובזאת המדבירים שלנו מומחים.
 

מידע אודות קרציות

קרציות נטפלות לרוב לחיות המחמד שלנו, עופות, דו- חיים, יונקים שונים וכן זוחלים.
הקרציות נחלקות ל- 2 סוגים: הקרציות הקשות והקרציות הרכות וניזונות מדם.
הדברת קרציות היא קריטית שכן מלבד המטרד הן מעבירות מחלות שונות, כמו למשל קדחת המערות, קדחת הקרציות וקדחת הבהרות גם לבעל החיים ויכולות להעביר את המחלות גם לבני האדם.,
 
הקרציות חיות על הקרקע ומזינות את עצמן על ידי כך שהן מוצאות בעל חיים בעל דם חם, מתבייתות עליו ומוצצות את דמו. הקרציות נוהגות להטיל ביצים בכל מיני מקומות מסתור בבית ומחוצה לו ופעמים רבות ניתן למצוא ביצי קרציות בסיבי השטיח שלנו, מקומות לחים בבית, מקומות חשוכים, מקלטים, צמחיה ועוד.
קרצייה יכולה לחיות חודשים רבים ללא מקור אוכל.
 

הדברת קרציות ועופות

חשוב לדעת כי קרציות נטפלות גם אל עופות (יונים ועוד) ולכן חשוב מאוד להיפטר מכל הקינים הנמצאים בסביבת ביתכם (על הגג, במרפסת, מתחת לאדן החלון ועוד).
הקרציות נטפלות אל עופות ומתיישבות באזור הרגליים ופי הטבעת שלהם. כאן מדובר על קרציות קטנות ואדומות המטילות ביצים. מדביר מקצועי של חברת שדות, חברת בעלת ניסיון בכל סוגי ההדברה יסלק את כל הקינים הממוקמים בסביבה של ביתכם ויבצע הדברה מקצועית.
 
חיות מחמד והדברת קרציות בבית
אם יש לכם חיית מחמד אתם בוודאי מודעים לעובדה כי פעמים רבות הכלב (או כל חיה אחרת) סובל מגירוד אינסופי וכאשר אנו בודקים מה פשר הבעיה, אנו מגלים כי הוא סובל מבעיה של קרציות.
אם אתם סבורים כי רק חיות המחמד שלכם סובלות מקרציות, אתם טועים! הקרצייה אשר מטיילת על פרוותו של חיית המחמד שלנו יכולה לטפס בקלות גם על בני אדם ולכן חשוב מאוד לבצע הדברת קרציות יסודית בבית. הדברה זו תעזור לכם להיפטר בצורה פשוטה ויסודית מכל הקרציות הנמצאות באותו אזור בו אנו מתגוררים.
 
הצעד הראשון אותו עליכם ליישם הוא לקחת את חיית המחמד שלכם אל הווטרינר שלו על מנת שיבצע את הטיפול הנכון להסרת הקרציות מגופו וימליץ לכם על טיפול מונע.
הצעד השני הוא להזמין מדביר מקצועי של חברת שדות אשר יבצע הדברת קרציות מקצועית בכל אותם מקומות נגועים בבית ובסביבה החיצונית שלו (חצר, גינה).
בנוסף, מומלץ לבצע ניקיון יסודי בבית (ניקוי הספות, השטיח) וכן בסביבה החיצונית של ביתכם (גיזום של הצמחייה, לכסח את הדשא וכולי).
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברת קרציות