הכנת הבית לפני ריסוס ג'וקים

הדברה > הכנת הבית לפני ריסוס ג'וקים
זיהינו ג'וקים בבית. כמובן שאם אנחנו נבונים, נתקשר מהר אל מדביר, על מנת שיעלים אותם במהירות. חשוב לדעת שגם אם ראינו ג'וק אחד, כדאי לשקול הזמנה של מדביר שכן יכול להיות שבקרבת מקום יש ביצים של ג'וקים שתוך זמן קצר יבקעו. כמובן שאם כבר ראינו כמה ג'וקים שנכנסו לבית, אין שום ספק שיש צורך להזמין הדברה מקצועית. נשאלת השאלה, איך כדאי לבצע את הכנת הבית לפני ריסוס נגד ג'וקים? יש כמה צעדים שכדאי לבצע, לפני בוא המדביר, וגם בזמן ההדברה עצמה.
 

כל מה שצריך לבצע לפני ריסוס

בשלב הראשון של הכנת הבית לפני ריסוס נגד ג'וקים, נאטום כמה שיותר פתחים בבית. איטום הפתחים יגרום לכך שבעתיד, הג'וקים לא יוכלו להיכנס מחדש אל תוך הבית שלנו. זה טיפול מונע חכם במיוחד.
 
את כל המזון כדאי לאטום היטב בתוך קופסאות. את הקופסאות תאחסנו במקומות שבהם לא מתבצע הריסוס, כמו לדוגמא בארון הבגדים שלכם וכיו"ב. באופן כללי, אם יש ארונות או חללים שונים שבהם המדביר עומד לבצע הדברה רצינית, כדאי לפנות מהם את כל הדברים. הדבר חשוב עוד יותר אם יש לכם ילדים קטנים בבית. כידוע - ילדים מכניסים הכל לפה, ולכן כדאי מראש לגרום לכך שכמות הפריטים שבהם יגע הרעל תהיה אפס.
 
אם כבר הזכרנו ילדים, ברור שגם את הצעצועים שלהם אנחנו נאטום היטב ונאחסן הרחק ממקום ההדברה. אם יש לכם בעלי חיים בבית, כדאי כמובן גם את המזון שלהם לאטום היטב.
 
נושא שחשוב לשים לב אליו הוא השהיה שלכם בבית. היום יש כבר שימוש בחומרי הדברה חדישים עם רמת רעילות נמוכה לבע"ח. לכן, היום אין צורך בפינוי של 24 שעות מהבית, למעט אוכלוסיות מיוחדות (נשים בהריון, חולי לב, תינוקות מתחת לגיל שנה וכיו"ב). אם יש לכם כלב, הוא יכול להתפנות ביחד אתכם מהבית למספר שעות בודדות. את החתול לעומת זאת תרחיקו למשך יממה לפחות, עקב הנטייה שלו להתחכך בכל דבר בבית, וגם הרגישות הגבוהה שלו לחומרי הדברה. את הרהיטים בבית כדאי להזיז במקצת מהקיר על מנת להקל את עבודת המדביר.
 

איכות ההדברה הגבוהה של BRC

לאחר שביצעתם את כל ההכנות הדרושות, המדביר של חברת BRC יגיע אל הבית שלכם ויתחיל במלאכת ההדברה נגד הג'וקים שפשטו בדירה. חברת BRC היא אחת מהחברות המובילות כיום בתחום ההדברה בישראל. החברה מדבירה מזיקים מכל הסוגים, וכמובן גם ג'וקים. חברת BRC מייעצת גם כיצד יש להכין את הבית לקראת ההדברה, וגם כל מבנה אחר. חשוב לציין, כי חברת BRC מבצעת הדברות לא רק במגזר הפרטי אלא גם במגזר הציבורי ובפרט עבור מפעלים.
אם גם אתם רוצים את ההדברה הטובה ביותר, צרו קשר כבר עכשיו עם חברת BRC.
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הכנת הבית לפני ריסוס ג'וקים