איך כדאי לבצע הרחקת חולדות?

הדברה > איך כדאי לבצע הרחקת חולדות?
חולדה היא אחד מהיונקים הנפוצים ביותר בעולם. הסיבה לכך היא בעיקר קצב ההתרבות המרשים שלה. נקבת החולדה ממליטה בחייה לא פחות מ240 צאצאים במהלך שש שנות חייה, וברוב המקרים מדובר על כמות גדולה אף יותר של צאצאים, שיכולה להגיע עד לכדי 300 צאצאים. הדברה והרחקה של חולדות שומרת על הסביבה שלנו נקייה לחלוטין ממחלות. כמו כן, מקום בלי חולדות, הוא מקום שבו החולדות לא כרסמו מזון, לא כרסמו את חוטי החשמל, את הרהיטים, הבדים וכיו"ב. יש לנו אינטרס ברור לשמור על סביבה נקייה מחולדות. אבל איך אפשר להרחיק חולדות לצמיתות?
 

כל השיטות של הרחקת חולדות

ראשית, נעשה אבחנה ברורה בין הדברת חולדות לבין הרחקת חולדות. הדברה של חולדה מתבססת על הרג של החולדה. הרחקה, לעומת זאת, פשוט תעיף את החולדה מהסביבה שלנו אבל היא תהיה בריאה ושלמה. למעשה, בהרחקה אנחנו לוכדים את החולדה, או מבריחים אותה.
 
איך אפשר ללכוד את החלודה? את זה עושים באמצעות פיתיון שמוביל כמובן למלכודת. מניחים מזון כלשהו שאהוב על החולדה, ואז סוגרים אותה בתוך מלכודת מיוחדת. יש מלכודות שמיועדות ללכידה של יותר מחולדה אחת. חשוב לזכור, שחולדות הן חיות שמתבססות בעיקר על חוש הריח שלהן, ולכן הלכידה שלהם בתוך מלכודות היא אפקטיבית למדי.
 
אפשרות נוספת היא כמובן להבריח את החולדה. איך עושים את זה? היום יש מכשירים מיוחדים שמשמיעים גלי קול בתדרים שצורמים במיוחד לחולדות. אנחנו כמובן לא שומעים את התדרים הללו, אבל עבור החולדות הם צורמים במיוחד. פתרון כזה של הברחת החולדה, מתאים בעיקר למוסדות ציבוריים ולבעלי עסקים, שכן הם מהווים הוצאה נכבדת למדי, אך אפקטיבית מאד לאורך זמן.
 
לאחר שרכשתם את האמצעים להרחקת החולדות, יש לכם אפשרות להציב אותה בעצמכם, או לקרוא לחברת ההדברה שממנה רכשתם את המוצרים, על מנת שזו גם תתקין את המלכודות במקומות המתאימים והנכונים, על בסיס הניסיון והמקצועיות של המדבירים.
 

BRC הם המומחים שלכם להרחקה של חולדות

מחפשים את המומחים המובילים בתחום של הדברת חולדות? הגעתם לאתר הנכון! חברת BRC בעלת ניסיון מאז שנת 1985 בהדברה והרחקה של חולדות מכל סוגי המבנים. חברת BRC מתמחה גם בהרחקת חולדות בסקטור הפרטי, וגם במגזר העסקי והציבורי. אנחנו מוכרים גם מוצרים ומלכודות שונים לתפיסה והרחקה של חולדות, לכל המעוניין, ויכולים גם להתקין אותם בעצמנו. כמו כן, החברה אף יכולה לבצע הדברת חולדות במידת הצורך.
 
גיליתם חולדות - צרו קשר עם חברת BRC דרך האתר או בטלפון, ואנחנו נטפל בחולדות אחת ולתמיד.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

איך כדאי לבצע הרחקת חולדות?