הדברת חרקי מזון

הדברה > הדברת חרקי מזון

מהם חרקי מזון?

אף אחד מאיתנו לא אוהב חרקים ומזיקים למיניהם, אבל כשזה מגיע לחרקי מזון, הבעיה היא כפל כפליים - אנחנו לא סתם מתמודדים עם חרקים שחדרו לנו לתוך הבית, אנחנו מתמודדים עם חרקים שחודרים לתוך המזון שלנו, ומיידית מקלקלים אותו וכל שנותר הוא לזרוק אותו לפח. הצעד הראשון, לפני שמתקשרים אל חברת הדברה ומזמינים הדברת חרקי מזון, היא להכיר את האויב ואת סוגי החרקים השונים שנכנסים אל המזון שלנו.
 
מדובר במגוון של חרקים, לאו דווקא מאותו שיוך זואולוגי, אך המשותף אליהם הוא העובדה שכולם חודרים אל המזון שלנו וצצים בו יום אחד - עש הקמח ההודי, חיפושית הקמח ונובר הלחם הם רק חלק מהדוגמאות האלה. נובר הלחם, לדוגמא, הוא מזיק שמגיע עד לכדי 4 מ"מ, ונקבתו מטילה כ75 ביצים, מיותר להגיד איפה.
 

ומה עושים נגדם?

ראשית, אם גיליתם חרקי מזון בתוך המזון שלכם אל תשחקו משחקים - תיפטרו מהמזון. מומלץ בחום לבדוק גם את שאר המאכלים שבסביבת אותו מאכל נגוע, ולסרוק את הארונות והמזווה בחיפוש אחרי עוד מזיקים שונים. למזיקי מזון יש נטייה להתפתח בתנאים דומים, ולכן אם גיליתם סוג אחד יכול להיות שתגלו עוד סוגים שמסתתרים להם בפינות של ארונות.
 
כטיפול מונע לפעם הבאה, דעו שתמיד כדאי לקנות אריזות מזון שהן אטומות ויבשות, משום שחרקי מזון נוטים להסתנן אל אזורים פתוחים ולחים. אבל כדי להיפטר באמת מהבעיה של המזיקים שיש לכם כרגע, אין מנוס מהזמנה של הדברת חרקי מזון. כיום, יש חברות רבות בשוק שמציעות שירותי הדברה שונים, אבל כדאי לבחור חברה מקצועית, עם ניסיון רב בתחום ההדברה, וגם כזו שתוכל לבצע עבורכם הדברה ירוקה בעזרת חומרי הדברה ייעודיים עבור מזיקי מזון שלא ירעילו את כל הסביבה. זה יאפשר לכם לנהל את חייכם ללא הפרעה.

 

שדות יעוץ מניעה והדברה עוזרת נגד מזיקי המזון

סובלים מבעיה של מזיקי מזון? חושבים שגיליתם חיפושית בתוך הלחם? אין שום צורך להיכנס לפאניקה - חברת שדות ייעוץ מניעה והדברה מתמחת בתחום של מזיקי מזון כבר למעלה מ25 שנה, ועומדת לרשותכם בכל בעיה שהתגלתה. אנחנו בחברה משתמשים בחומרי הדברה ירוקה כשיש אפשרות, כך שגם אם גיליתם מזיק כלשהו אצלכם, אין זה אומר שצריך להתחיל להתפנות לאורך זמן ולחשוש מרעלים כאלה ואחרים. חברת שדות כמובן מתמחה בעוד סוגים רבים של מזיקים כמו נמלים, תיקנים, יונים, מכרסמים - וכל מזיק באשר הוא.
 
אז אם גיליתם מזיק מזון, אין צורך להיבהל - רק להרים את הטלפון ולהתקשר אל חברת שדות יעוץ מניעה והדברה.
 
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברת חרקי מזון