הרחקת יונים - גירוש יונים ממפעלים ורפתות.

הדברה > הרחקת יונים - גירוש יונים ממפעלים ורפתות.
גירוש יונים ממפעלים חייב להיעשות מכמה סיבות, שיפורטו להלן ועלינו, המדבירים המוסמכים, מוטלת האחריות להעביר לכם מידע חשוב זה!
  • יונה הנמצאת בתוך המפעל נחשבת למזיק.
  • יונה יכולה להעביר את "קדחת הנילוס המערבית" אל בני האדם ועוד הרבה מחלות מסוכנות נוספות (כמו דורה - דלקת עיניים ודלקת באיברים פנימיים) הגורמות לתוצאות בלתי הפיכות.
  • היונים מעבירות מחלות נוספות הן לבני אדם והן לבעלי חיים.
  • היונים חיות בלהקות גדולות מאוד ולכן הפסולת באזור מגוריהן היא רבה.
  • הן לנות על הלשלשת שלהן ומלכלכות את הרצפה והקירות.
  • הצואה שלהן גורמת אף היא למחלות, פוגעת קשות בצבע על גבי מכוניות וכלים מכניים נוספים (קורוזיה).
  • היונים מעבירות כינים וקרדיות הגורמות לאלרגיות וגירודים קשים.
  • נחשים תמיד ימצאו בסביבת יונים כי הגוזלים שלהן הנם טרף מועדף על ידם.
לאור כל האמור לעיל, יש לעשות הכל בכדי לגרש יונים מסביבת בני האדם.
 
התחלנו במתן שירות של הרחקת יונים גם מרפתות לאחר שהתברר כי היונים מסבות נזק רב לרפתות, מרכזי מזון ומכוני תערובת. יונה אוכלת בממוצע עד 70 גרם מזון ביום ואת המקורות המזינים ביותר בתרכובת המזון, המחושבת היטב לפרה. 1,000 יונים מסוגלות לאכול כמעט טון מזון. ברפתות בהן יש אלפי יונים זהו נזק אדיר המצטבר לטווח הרחוק. 
 
לאור נסיוננו הרב בתחום מצאנו שהפתרון היחידי המוכיח את עצמו הוא ירי במינון קבוע של פעם בשבוע עד פעם בחודש. על מנת להגיע להישגים יותר טובים העבודה נעשית גם ביום וגם בלילה. אנו משתמשים בירי עם רובה ציד כנגד היונים ברפת ונפטרים מהנגע הזה במסגרת של עבודה קבועה במהלך השנה, כשכבר לאחר מספר שבועות ניתן לראות את התוצאות בעיניים. עד עתה הצלחנו, בתוך פחות משנה, לנקות רפתות שסבלו מביקורן של אלפי יונים.
 
יונים חיות בדרך כלל בלהקות והן שומרות על הטריטוריה שלהן. המקום בו הן מתמקמות הוא כמעיין שובך עבורן והן שומרות עליו מפני "פולשים זרים". כאשר אנחנו גומרים עם הלהקה הקיימת יגיעו, במוקדם או במאוחר, "פולשים" חדשים. מטרתנו היא לשמור על השטח נקי מיונים לאורך כל השנה.
 
דבר נוסף שיכול להועיל במפעלים שאינם מפעלי מזון וברפתות הוא המצאותם של מספר חתולים מסורסים ומחוסנים. החתולים תורמים להקטנת אוכלוסיית המזיקים באופן כללי: עכברים, תיקנים, יונים ונחשים ועושים את עבודתם במקצועיות של נמר 365 ימים בשנה.
 

אנו מתמחים בגירוש יונים והעובדות בשטח מוכיחות זאת - המקומות בהם אנו עובדים נקיים מיונים.

על הייחוד ואיכות עבודתנו יעידו עשרות לקוחותינו הנמנים מהמפעלים המובילים בארץ בתחומם.  

 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הרחקת יונים - גירוש יונים ממפעלים ורפתות.