לוכד נחשים

הדברה > לוכד נחשים

נתקלתם בנחש? רק לוכד נחשים זו הכתובת!

 
אצלנו ב- שדות תוכלו להזמין שירות לוכד נחשים מוסמך שיגיע בזמן הקצר ביותר לאזור הנדרש ויחל בחיפושים אחר הנחש. למה צריך לוכד נחשים? אולי אינכם מודעים לכך, אך כל הנחשים במדינת ישראל מוגנים ולכן קיים איסור להרוג אותם. כמו כן, ניתן ללכוד אותם רק באישור מיוחד מרשות הטבע והגנים. מעבר לסכנה בהימצאות ליד נחש או ניסיון ללכוד אותו באופן לא מקצועי - כל פגיעה בנחש ארצישראלי עלולה לגרום עונש של קנס כספי גבוה ואף מאסר!
נחשים הם גורם חשוב מאוד בטבע. הם מווסתים את אוכלוסיית המזיקים מעבירי המחלות (חולדות ועכברים). חלק מהנחשים הלא ארסיים אחראיים על ויסות כמות הנחשים הארסיים באזור, והריגתם תגרום למרחב מחיה גדול ונוח יותר עבור הנחשים הארסיים באזור. לכן הריגת נחשים היא טעות חמורה.
 

 
מיהו לוכד נחשים?

 
לוכד נחשים הוא לא בדיוק המקצוע שאימא פולניה מייחלת עבור בנה המוצלח.... ובכל זאת, חלק מהבנים כנראה לא ממש מקשיבים לאימא והופכים ללוכדי נחשים.
לוכד נחשים טוב הוא אדם בעל ידע נרחב בתחומי הטבע והתנהלות בעלי החיים שבו. כל לוכד נחשים יסביר לכם כי הנחש מחליף את מיקומו בכל שעות היום בהתאם לטמפרטורות. לוכד נחשים מוסמך מאובזר בציוד המתאים לאיתור הנחש. לוכד נחשים מקצועי ידע איזה סוג נחש הוא מחפש. מהם אזורי המחייה העדיפים על כל סוג של נחש. ככל שאותו לוכד נחשים מנוסה יותר, כך יגדלו הסיכויים שהוא יאתר את הנחש וילכוד אותו.
 
 

שדות - לוכד נחשים זה כאן!

 
נתקלתם בנחש?...התקשרו מיד! אצלנו ב- שדות תזכו לשירות אדיב ומקצועי והגעה מהירה של לוכד נחשים מוסמך ומנוסה לאזור המדובר. לוכדי הנחשים שלנו נמצאים בזמינות מלאה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במידה ואותו לוכד נחשים יאתר את הנחש, הוא ילכוד אותו וישחררו הרחק ממקום ישוב ובכפוף לחוק.

 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

לוכד נחשים