מדביר

הדברה > מדביר

מיהו מדביר

מדביר הוא אדם אשר סיים קורס הדברה הנמשך כחצי שנה מטעם המשרד לאיכות הסביבה ובו הוסמך לטפל במכרסמים וחרקים. כל אדם אשר לא הוסמך וקיבל היתר הדברה אינו נחשב מדביר והוא אינו יכול לעסוק במקצוע באופן עצמאי אלא רק כעוזר למדביר מוסמך.
 
למרות זאת ישנם אנשים רבים העוסקים בהדברה על אף שלא עברו כל הכשרה מתאימה ומסכנים הן את עצמם והן את הלקוח וסביבתו. לכן בטרם הזמנת העבודה יש לבחור בקפידה מדביר מוסמך ואף לדרוש ממנו שיציג בפניכם היתר מדביר לפני תחילת העבודה.
 
ניתן לברר באינטרנט בלינק הבא של המשרד לאיכות הסביבה אם אכן למדביר יש היתר הדברה:
 
http://www1.sviva.gov.il/heterim/html/hip_madbir.asp?search_type=hip_madbir.asp
 

כיצד לבחור מדבירים

במדינת ישראל קיימים כ-3,000 מדבירים. חלקם עובדים באופן עצמאי וחלקם עובדים בחברות הדברה. חשוב לוודא כי המדביר אותו אתם מזמינים הינו:
  • בעל וותק ומוניטין
  • קיים ברשותו היתר הדברה בתוקף
  • החומרים איתם הוא עובד מאושרים מטעם המשרד לאיכות הסביבה
בנוסף,רוב המדבירים וחברות ההדברה מעניקים אחריות על העבודה ל-6 חודשים עד שנה.זהו סעיף חשוב מאוד שכדאי לדרוש בכתב מהמדביר המבצע.
 
אצלנו ב- שדות מעסיקים מדבירים בעלי היתר הדברה כחוק וכל חומרי ההדברה מאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי מעבדה לזיהוי חרקים, שירות המיועד בעיקר למפעלי מזון.
 

היתרונות בהדברה ע"י מדביר מקצועי

כמו בכל תחום עומדות בפני הלקוח שתי אפשרויות: האחת - לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמו ובכך לחסוך כסף והשנייה - להשתמש בבעל מקצוע, דבר הכרוך בעלויות בלתי צפויות.
 
שירותי מדביר מקצועי הם זולים יחסית ובנוסף, ניתנת אחריות לפתרון הבעיה. כל ניסיון לפתור לבד בעיה של מכרסמים או חרקים בדרך כלל ילווה בהוצאות על הציוד והחומרים הנדרשים ולא ייתן מענה הולם. מומלץ מאוד לא לנסות לטפל בבעיה באופן עצמאי. מדביר מקצועי ייתן מענה מהיר ומדויק במינימום סיבוכים וסיכונים. יש להישמע להנחיות המדביר בטרם הגעתו לבית הלקוח למרות שברוב המקרים הנחיות אלו מעיקות על הלקוח.
 
חשוב לזכור שבתחום ההדברה אין קיצורי דרך.
 
נשמח לייעץ לכם בכל הקשור להדברת מזיקים, ללא כל תשלום, ולהתאים עבורכם את ההדברה הזולה והיעילה ביותר במינימום סיכונים.
 
בהצלחה.
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

מדביר