מוצרים להרחקת יונים

הדברה > מוצרים להרחקת יונים

 רוצים להרחיק את היונים? אלו המוצרים שצריך להכיר

 
ישנם מוצרים רבים הזמינים בשוק לצורך הרחקת יונים. המטרד הקרוי הרחקת יונים מצוי לא רק בקרב דיירי קרקע, אלא גם בבניינים גבוהים, וילות ובתים עם חצרות או מרפסות. יחד עם זאת, ההתקדמות הטכנולוגית בתחום ההדברה הביאה לכך שישנן דרכי טיפול אפקטיביות. חשוב לזכור כי הרחקת יונים אינה פוגעת בהן, ואף מונעת מחלות. ההרחקה היא תהליך לגיטימי לשמירה על בריאות דיירי הבית, ולכן מומלץ לבצע אותה בהקדם. התעלמות מהימצאות היונים יכולה לגרור החמרה במצב, ולעיתים אף לגרום לו להיות בלתי הפיך. חברת .B.R.C היא היחידה בישראל אשר מסוגלת להתמודד עם יונים מסוגים שונים, ולהבטיח לכם איכות חיים גבוהה לאורך זמן.
 
הרחקת יונים
 

בלי מים וחשמל

ישנם לא מעט מוצרים מסורתיים להרחקת יונים, אשר כבר הוכחו כלא יעילים. במוצרים מן הסוג הזה אפשר למצוא בקבוקים ושקיות מים, או סרטי אלומיניום. למעשה, השיטה הראשונה אינה תורמת להרחקת היונים וכרוכה בבזבוז זמן וכסף, והשיטה השנייה אינה מומלצת. גם מטכניקות כמו חיבור חוטי חשמל והעברת מכות חשמל ליונים כדאי להתרחק, היות והן מצד אחד פוגעת ביצור החי ומצד שני אינן עקביות. בסופו של דבר, מוצרים להרחקת יונים מן הסוג הזה נחשבים למיושנים וחברות מתקדמות כמו.B.R.C אינן משתמשות בהם.
 

דוקרנים ורשתות

סוג אחר של מוצרים להרחקת יונים מתאים לפתחים, גגות ומרפסות: רשתות. ניתן להשתמש ברשת מפלסטיק, הנחשבות לקשיחות אך פוגעות במראה של הבית, רשת מגולוונת המתאימה לחללים קטנים או רשת ניילון העשויה חוטים שקופים. אם ברצונכם למנוע נחיתה של יונים על אדן החלון או על הגג, ישנם גם מוצרים העושים שימוש בדוקרנים. מוצרים אלו אינם פוגעים ביונים, משום שהן נמנעות מלשבת עליהם. ניתן לבחור בין דוקרני פלסטיק, נחושת, נירוסטה או פח ולכל דוקרן יש מאפיינים המתאימים לאזורים אחרים.
 

שילוב בין שיטות

שיטות נוספות להרחקת יונים עושות שימוש במוצרים אלקטרוניים או גופי תאורה, וישנן גם שיטות טבעיות – כמו הדברה ביולוגית בעזרת בחתולים. בסופו של דבר, הניסיון של חברת .B.R.C מצביע על כך שרק שילוב בין שיטות שונות יכול לתרום להרחקת יונים יעילה. פנו בהקדם אל חברת .B.R.C וקבלו ייעוץ על מוצר ההדברה הרלוונטי עבורכם. במידת הצורך, אנשי המקצוע של חברת .B.R.C יידעו כיצד להתאים לכם טכניקות הרחקה הפועלות במישורים שונים. אל תתנו ליונים להשתלט לכם על השגרה, וחסכו מעצמכם מאבק מיותר.
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

מוצרים להרחקת יונים