הדברת נמלים

הדברה > הדברת נמלים

נמלים

נמלים
  • הנמלים פעילות כמעט בכל ימות השנה, חוץ מבימות החורף הקרים במיוחד, אז הן מסתגרות בקן.
  • קל לזהות אותן מתרוצצות בבית בטור ארוך.
  • ניתן, בקלות יחסית, לטפל מקומית בבעיית הנמלים בעזרת תכשירי הדברה לשימוש עצמי, אך ריסוס כזה לא יפתור את הבעיה כי הן נוטות לחזור אחרי זמן קצר.
  • הקושי בהדברת נמלים הוא בהגעה אל הקן ואל המלכה, מטילת הביצים. רק הדברה שלה תסיים את המטרד.
  • הדברת נמלים מתרכזת בהדברה כימית (ריסוס על יד מדבירים מקצועיים) ובטמינת פיתיונות, בדרך כלל סוכרים. הנמלים "הפועלות" לוקחות את הרעל אל הקן ומחסלות בכך את הקן.
  • זמן האחריות המקובלת בהדברת נמלים הוא כחצי שנה.
 

הדברת נמלים - שיטות הדברה
 

פתרון בעיית נמלים בבית ובגינה לפעמים פשוט ולפעמים די מורכב. בכל מקרה כשאנו, חברת ההדברה, מגיעים לבצע הדברת נמלים בבית ובגינה אנחנו מבצעים הדברה כללית. כלומר, לא לוקחים סיכונים ופותרים את בעיית הנמלים באופן מוחלט.
על מנת לבצע הדברת נמלים מוצלחת יש לרסס את כל הפנלים בבית, קנטים של החלונות, פתחים לבית, מאחורי כורסאות, ארונות, בסדקים ואפילו על הקירות עצמם. ריסוס פנימי יסודי לא משאיר סיכוי לשיירות הנמלים המתרוצצות בבית.
בשטחים החיצוניים של הבית אנו מתרכזים בקירות חיצוניים, חלונות, קרקע ועוד... מחפשים את קני נמלים בשטח הגינה ומדבירים אותם ביסודיות. שילוב זה נותן פתרון לבעיית הנמלים גם בפנים הבית, אבל לעולם לא נהיה בטוחים שהנמלים לא יחזרו לשטחים החיצוניים של הבית.
קיימת גם האפשרות להדברת הנמלים ע"י ג'ל בארונות המטבח או על השיש. הג'ל אינו רעיל לבני אדם.
כמו כן, יש כיום מלכודות דבק שאפשר לפזר בבית באזורים רגישים. המלכודת נקראת "מלכודבק" ובמהותה לוכדת תיקנים (ג'וקים) אבל עוזרת ולוכדת נמלים בצורה אפקטיבית למדי.
 
 
מאמרים בנושא:
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברת נמלים