בין הפרויקטים האחרונים שלנו

הדברה > בין הפרויקטים האחרונים שלנו
גינאה המשוונית, אפריקה: חברת BRC יעוץ, מניעה והדברה הקימה מערך הדברה חכם ועדכני לשני בתי חולים בגינאה המשוונית. לצורך הפרויקט הוטס מהארץ צוות הקמה של 3 מומחי הדברה שבנו בשטח את מערך ההדברה, הכשירו אחראי הדברה מקומי והסמיכו אותו בהפעלת תוכנת ההדברה המתקדמת, שמאפשרת לנו לפקח בזמן אמת על התוצאות המוצלחות ביעד באופן קבוע.
 
מומחי ההדברה שלנו עוקבים ומנתחים את הנתונים במעבדותינו על בסיס שבועי וחודשי ומפיקים רשימת משימות ממוקדות למדביר המקומי. כך, בשיטת עבודה מתוחכמת ויעילה, הצלחנו אפילו באזור זה, שידוע כאחד הקשים בכמות וסוג המזיקים הנמצאים בו, להפחית באופן דרסטי את כמות המזיקים באתר.
 
 
מקורות: חברת BRC יעוץ, מניעה והדברה תכננה והקימה מערך הדברה מתוחכם למוביל הארצי. המערך פרוש ב-350 אתרים שונים ברחבי ישראל ומהווה מבחינתנו פריצת דרך ביכולתנו לשלב ידע, ניסיון, כוח אדם ואמצעים מתקדמים, כדי לנהל את איסוף הנתונים והפקת הדו"חות משפע האתרים השונים. כל זאת תוך אילוצי הקפדה על איכות המים ברמה הגבוהה ביותר.
 
רכבת ישראל: גם במקרה זה בנתה חברת BRC יעוץ, מניעה והדברה לפי דרישת רכבת ישראל מערך הדברה מתוחכם, שמבוסס על תוכנת ההדברה הייחודית שמאפשרת למנהלי האחזקה ואבטחת האיכות לקבל נתונים מדויקים, בזמן אמת, על כמות המזיקים וסוגיהם בשטח בכל אתר מצפון הארץ ועד דרומה.
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

 בין הפרויקטים האחרונים שלנו