ריסוס אקולוגי

הדברה > ריסוס אקולוגי
אם אתם נמנעים מהדברה וזאת משום שאתם נרתעים מהחומרים הרעילים שמשתמשים בה ואינכם מעוניינים לסכן את משפחתכם, חיות המחמד שלכם ולגרום לנזק סביבתי, בוודאי תשמחו לשמוע שכיום ניתן להזמין ריסוס אקולוגי.
ריסוס זה אפקטיבי במקרים בהם אתם מעוניינים להרחיק יונים, חולדות, חרקים וצרעות בלי לפגוע בהם.
 

מהו ריסוס אקולוגי?

ריסוס אקולוגי משמע שימוש בתרסיס המורכב מחומרים טבעיים אשר אינם מזיקים לבני האדם, בעלי החיים ואינם גורמים נזק סביבתי. ריסוס זה מפוזר בחלקים שונים של הבית או העסק או בנקודות ספציפיות בהן המזיקים מצויים. בניגוד להדברה רגילה, האנשים אינם צריכים להתפנות מהבית מחשש לשאיפת אדים רעילים.
החומרים בהם משתמשים בריסוס האקולוגי הינם חומרים העשויים מרכיבים מסוימים של צמחים. חומרים אלו מתפרקים בצורה מהירה באוויר וזאת בניגוד אל חומרי הדברה רעילים.
המטרה של ריסוס אקולוגי מלבד הנקודות החיוביות של שמירה על בריאותכם ושמירה על הסביבה שלכם, היא להרחיק את המזיקים ללא גרימת נזק או הריגתם.
אם מדובר בריסוס אקולוגי בבית, בדרך כלל מרססים בין קירות הבית, בארונות המטבח והבגדים, מתחת לכיור המטבח, בחצר/ גינה וכן בפתח של הביוב.
 

נקודות חשובות לבחירת חברת הדברה

  • בירור מקדים- חשוב לדעת כי לא כל חברות ההדברה מבצעות ריסוס אקולוגי, לכן חשוב מאוד לשוחח טלפונית ולהבהיר כי אתם מעוניינים בסוג זה של ריסוס ולא בשיטות הדברה אחרות.
  • החברה ורישיונות- חשוב מאוד לוודא כי החברה פועלת על פי חוק, דהיינו, כי מדובר בחברה המחזיקה ברישיון עסק, מספקת קבלות, מעסיקה מדבירים מוסמכים ומשתמשת בחומרי הדברה וריסוס הנושאים תו תקן בהתאם לחוק.
  • אם אתם מבצעים את הזמנת הריסוס האקולוגי באמצעות הזמנה טלפונית או הזמנה באמצעות אתר האינטרנט ואינכם רואים את רישיון העסק והמדביר, אל תתביישו לבקש כי האדם אשר אחראי על הריסוס בביתכם או בבית העסק יגיע עם הרישיון והוכחה כי אכן מדובר בחברה חוקית.
  • רוב חברות ועסקי ההדברה הרציניים נוטים לפרסם את הרישיון שלהם באתר האינטרנט וכן להתחייב לאחריות על עבודת הריסוס אותה הם מבצעים.
  • בדיקת החברה באינטרנט- אם אתם מעוניינים לברר אודות חברת ההדברה, יהיה זה רעיון טוב לחפש באינטרנט אינפורמציה לגביה. אם מדובר בחברה רצינית קרוב לוודאי שיהיה לה אתר אינטרנט, מאמרים ומדריכים אודות ריסוס אקולוגי וסוגי הדברות שונות שמטרתם לספק ערך מוסף ללקוחותיה ולגולשים וכן מחירון המפורסם באתר.
 

שילוב נכון הוא שילוב חכם

ישנן פעמים בהם ריסוס אקולוגי משולב בהדברה ביולוגית וכן באמצעים טכנולוגיים. כל אלו אינם משתמשים ברעלים אשר יכולים להזיק לכם. (מערכת אולטרה סונית להרחקת היונים ומכרסמים , חיות אשר ניזונות מחיות אחרות ועוד). החברה בה תבחרו תשמח לספק לכם מידע אודות השילוב הנכון והטוב ביותר להרחקת אותם מזיקים מטרידים וכן לתת לכם לבצע את הבחירה האם אתם מעוניינים בריסוס אקולוגי בלבד או שמא אתם מעוניינים בשילוב חכם של מספר כלים וזאת על מנת להרחיק את המכרסמים והמזיקים משטח ביתכם או בית העסק שלכם.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

 ריסוס אקולוגי