ריסוס לבית - מה צריך לדעת?

הדברה > מאמרים > ריסוס לבית - מה צריך לדעת?
אם גיליתם מזיקים בבית שלכם, יש כמה דברים שכדאי שתדעו על ריסוס, לפני שאתם מתקשרים אל חברת ההדברה. החלק הראשון הוא כמובן להכיר את היתרונות השונים של ריסוס, ומדוע הוא כל כך פופולארי: ריסוס נגד מזיקים מאפשר להגיע גם למקומות הקטנים והדחוקים ביותר בבית שלכם. כמו כן, ריסוס נמצא יעיל כמעט כנגד כל המזיקים באשר הם - בין השאר נגד קרציות, תולעים, פרעושים, דבורים, נמלים, תיקנים ועכבישים.
 
יתרון נוסף של הריסוס הוא העובדה שבזמן קצר יחסית, הוא מגיע לשטח רחב יחסית, כך שגם אם יש לכם בית גדול, או שטח גדול בבית שאתם רוצים לרסס - התהליך עצמו מהיר למדי. כמו כן, ריסוס הוא בעל השפעה לאורך זמן, וברוב המקרים חברת הדברה אחראית ומקצועית תספק אף אחריות לריסוס לאורך שנה לפחות.
 

ההכנות לקראת הריסוס

לפני שהמדביר מגיע אל ביתכם, יש הכנות שונות שכדאי לבצע לקראת הריסוס. ההכנות משתנות בהתאם לאופי הריסוס וסוגי המזיקים השונים. יש מקרים בהם לא תצטרכו לבצע הכנות מיוחדות, כמו במקרים של הדברת דבורים וצרעות, שכן הקן שלהם נמצא תמיד מחוץ לבית. לעומת זאת, יש מזיקים כמו נמלים או תיקנים, אשר לקראת הריסוס שלהם נצטרך להזיז חפצים כבדים מהבית, וכן לפנות את ארונות המטבח.
כבר היום תחום הריסוס התקדם ונעשה ידידותי יותר גם לאדם עצמו - החל משנת 2008, חומרי הריסוס השונים הפכו להיות מבוססי פירתרואידים או פירטרינים - שהם חומרים הרבה יותר ידידותיים לאדם וגם לחיות המחמד שלו, מה שמקל על מלאכת ההכנות לקראת הריסוס, ועל החיים בבית לאחר הריסוס.
 

חברת BRC מרססת בשבילכם את הבית

ברוכים הבאים לאתר חברת BRC . חברת BRC יעוץ, מניעה והדברה, פועלת כבר יותר מ25 שנה בתחום ההדברה והטיפול במזיקים שונים, ומותירה אלפי לקוחות מרוצים, בבתים נטולי מזיקים לחלוטין. אצלנו בBRC יעוץ, מניעה והדברה אנחנו מעסיקים את צוות המדבירים הטוב ביותר בשוק - ולכן אם אתם מזמינים מאיתנו ריסוס - תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר. גם אם אינכם בטוחים אילו מזיקים פלשו לבית שלכם - חברת BRC תזהה אותם עבורכם, וכמובן גם תדביר אותם בריסוס או כל שיטה יעילה אחרת.
 
זה הזמן לשים סוף למזיקים, להתקשר לחברת BRC, ולהזמין את המדבירים המקצועיים ביותר, ולחזור אל החיים הנוחים בבית נקי וסטרילי.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

ריסוס לבית - מה צריך לדעת?