ריסוס נגד מזיקים בקיץ

הדברה > מאמרים > ריסוס נגד מזיקים בקיץ
בעיית מזיקים יכולה להתרחש לכל אורך השנה, אך עובדה ידועה היא כי בעונת הקיץ הבעיה מחמירה.
לכן, חשוב לטפל בבעיה זו טרם תחילתה של התקופה החומה על ידי הזמנת מדביר מוסמך שיחסל את התופעה ויעניק לכם מספר חודשים של שקט והנאה מתקופת הקיץ החמימה.
דבר זה יבטיח לכם שקט נפשי, ללא דאגות מיותרות שהאוכל במטבח יתמלא בנמלים ובלילות יכנסו אל חדר השינה שלכם חרקים שונים.
 

מה ההבדל בין הקיץ לעונות אחרות

נמלים, תיקנים, יתושים וזבובים פעילים לאורך כל השנה אך בקיץ מתרחשת עיקר פעילותם.
אין זה מקרי כי בעונות אחרות תראו מדי פעם נמלה, אך בתקופת הקיץ תבחינו בנחיל של נמלים המהלך לכיוון פירור אוכל שנותר במטבח. לכן, ההמלצה שלנו היא להזמין מדביר שיבצע ריסוס להדברת נמלים כבר בחודשים פברואר- מרץ של השנה. הדברה על ידי ריסוס לתיקנים, עכבישים ונמלים אמורה להחזיק מעמד עד חודשי הקיץ של השנה שלאחר מכן.
 

הדברה באמצעות ריסוס

ההמלצה היא לפנות אל חברת הדברה המעסיקה מדבירים מוסמכים כחודש עד שבוע טרם תחילתה של עונת הקיץ. מומלץ לעשות זאת כבר בחודש אפריל או מאי, על מנת לשלול אפשרות שהחרקים והנמלים יצאו מהקן שלהם ויתחילו לבקר באופן תדיר בביתכם.
ישנן דרכים שונות לבצע הדברה, אך הדרך היעילה והמוכרת ביותר להשמדת חרקים למיניהם בבתים בתקופת הקיץ היא באמצעות ריסוס.
המדביר המגיע אל ביתכם ירסס חומר על בסיס של פירתרואידים או פירטרינים, שני חומרי הדברה אשר נחשבים כידידותיים לסביבה. הריסוס יתבצע במקומות בהם החרקים דוגרים ומתהלכים.
ישנם יתרונות רבים בכל הנוגע אל ריסוס נגד מזיקים בקיץ.
הריסוס שיבצע המדביר יכסה שטח גדול ולמדביר לא תהיה בעיה לרסס גם במקומות שהגישה אליהם לא קלה והריסוס מחזיק מעמד לאורך זמן בהשוואה לשיטות הדברה אחרות.
 

חובת הכנת הבית לקראת הריסוס

ישנם סוגי חומרים שונים שניתן לרסס אותם.
כיום, תוכלו לבקש מחברת ההדברה שהמדביר ישתמש בג'ל מיוחד שהיתרון המרכזי שלו הוא לא מסוכן לחיות בית ולאנשים. הדברה על ידי ג'ל זה מתאים בדרך כלל להשמדה של חרקים ספציפיים ולכן יש לברר התאמת החומר לצרכים שלכם עם חברת ההדברה. שימו לב, כאן לא מדובר בריסוס אלא באלטרנטיבה חדשנית לריסוס.
אם בחרתם באופציה של ריסוס חומרי הדברה, חשוב מאוד שתפנו את כל ארונות המטבח וכן השיש (מרססים גם בתוכם), ותצאו מאותו חלל בו נעשה הריסוס לפחות ל-שש שעות.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

ריסוס נגד מזיקים בקיץ