דברים שכדאי לדעת על ריסוס נגד נמלים

הדברה > דברים שכדאי לדעת על ריסוס נגד נמלים
ריסוס נמלים מתבסס על מספר עקרונות שמאד ייחודיים לחיה זו. אנחנו רגילים לראות את הנמלים בתור חיה קטנה שמטרידה אותנו. חשוב להבין שהדברת נמלים, שונה מהותית מהדברה נגד ג'וקים ומזיקים נוספים. למה הכוונה? לנמלים יש למעשה קן שבו יושבת המלכה שלהם ובו הן מתרכזות. הקן הוא כמובן לא בתוך הבית שלנו. לכן אם יש כניסה של נמלים לבית שלנו, הריסוס החכם צריך להתמקד בהשמדה של הקן. ברור שלא נתחיל לסרוק את כל הרחוב בחיפוש אחר קן נמלים. אז מה כן אפשר לעשות?
 

שיטת הריסוס נגד נמלים

ריסוס נגד נמלים יכול להתבצע במספר צורות. צורה אחת, היא כמובן פשוט ריסוס ברעל של הנמלים שנכנסות לבית. זה עוזר בעיקר בריסוס ביתי, אם זיהינו כמות מועטה של נמלים. חשוב להבין שבשיטה זו, יש סיכוי שבעתיד נמלים נוספות מהקן יכנסו לבית.
אפשרות נוספת, יעילה מאד, היא הצבה של פיתיונות בתוך הבית. הפיתיונות הם למעשה סוכרים מורעלים. מה שקורה זה שהנמלים מזהות את הפיתיונות בתור מזון שצריך להביא אל הקן. הן מביאות אותו לשאר הנמלים, ובעיקר- למלכה שלהן.
 
ברגע שהמלכה מתה, אפשר להגיד שהקן מחוסל והעבודה הושלמה. ליתר ביטחון, אפשר כמובן לבצע עוד כמה פעולות שונות כמו מריחה של ג'ל רעיל בארונות המטבח (שרעיל רק לנמלים ולא לבני אדם) או הצבה של מלכודות דבק (במקור מיועדות לתיקנים, אך אפקטיביות מאד גם נגד נמלים).
בסופו של דבר, אם זיהינו נמלים בתוך הבית שלנו, תמיד קיימת ההתלבטות האם לבצע הדברה בצורה עצמאית עם התרסיס בבית, או להתקשר לחברה הדברה מקצועית. אם באמת זיהיתם רק נמלה אחת שהגיעה במקרה, ואחרי הריסוס שלכם היא לא חזרה - כנראה שאפשר להסתפק בכך. למרות זאת, חשוב לזכור שכמעט בכל מקרה, הנמלה קשורה לקן נמלים שנמצא באזור. לכן הדברה חכמה ומקצועית תיעשה רק על ידי חברת הדברה.
 

BRC מבצעת עבורכם ריסוס נגד נמלים

אם גם אתם מעוניינים לבצע ריסוס נגד נמלים במבנה שלכם ,כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ליצור קשר עם חברת BRC. לחברת BRC יש ניסיון של למעלה מ25 שבתחום ההדברות מכל הסוגים נגד כל המזיקים. לכן, אם זיהיתם נחיל נמלים בתוך הבית שלכם, רגע לפני שאתם שולפים את הספריי, פשוט תתקשרו אל חברת BRC. אנחנו נבצע ריסוס איכותי במיוחד נגד הנמלים במבנה שלכם.
לחברה יש את היכולת לבצע ריסוס נגד נמלים גם במסעדות, אולמי אירועים, מבנים ציבוריים, מפעלים, ועוד.
בואו להיפטר אחת ולתמיד ממכת הנמלים במבנה שלכם, להתקשר אל חברת BRC ולקבל את הטיפול המושלם.
 
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

דברים שכדאי לדעת על ריסוס נגד נמלים