תפיסת נחשים - לא לוקחים סיכון עם נחשים

הדברה > מאמרים > תפיסת נחשים - לא לוקחים סיכון עם נחשים
נכנסתם לחצר של הבית שלכם ופתאום ראיתם אותו מזדחל לו שם – נחש.... רוב האוכלוסייה נוקטת באחת משתי השיטות הבאות שאף
 אחת מהן לא מומלצת - סוג אחד קרוב להתעלפות... ולא ממש יודע מה לעשות ברגע שכזה. הסוג האחר מחליט שהוא "גיבור", כי "מה כבר יכול להיות מסוכן, ניתן לו מכה והכל יחזור לקדמותו"... האמת היא שאף אחת מהשיטות האלה לא מומלצת - תפיסת נחשים חייבים להישאר בידי מקצוענים. מדוע בעצם? יש לכך שתי סיבות עיקריות.
 

מסוכן ומוגן

ראשית, סביר להניח כי אינכם יודעים לזהות האם נחש הוא ארסי או לא ארסי. אנחנו לא יודעים מה לימדו אתכם בבית הספר או בצבא, אבל האמת היא, כי אין היום שום סימני זיהוי לדעת האם נחש מסוים הוא ארסי או לא ארסי, מלבד מלהיות מומחה לנחשים ולהכיר כל סוג וזן שקיים בישראל. מומחה נחשים הוא לא בדיוק התואר שרוב אוכלוסיית ישראל יכולה להתפאר בו. לכן, כאשר אתם רואים נחש, אין טעם להיכנס ליותר מידי פאניקה, אבל גם לא לנסות "להתחבר" איתו - עדיף לעזוב אותו במנוחה. זכרו! נחש לא תוקף את מי שלא תוקף אותו.
 
הסיבה השנייה בגללה אין לפגוע בנחש (ושימו לב שגם לוכד נחשים כשמו כן הוא - לוכד אותם, לא הורג), היא כי כל הנחשים בישראל הן חיות מוגנות שאסור לפגוע בהן (כן, גם הארסיים). זה נובע מהעובדה שלנחשים יש תפקיד מאד חשוב בוויסות של מכרסמים ומזיקים אחרים שקיימים בטבע, מה גם שקיימים זנים של נחשים לא ארסיים שמווסתים את אוכלוסיית הנחשים הארסיים (שהם כבר באמת מסוכנים, אבל גם הם כאמור – מוגנים). הריגה ללא רשות עלולה לגרור קנס בסך אלפי שקלים, במילים אחרות - עדיף להשאיר את הטיפול למקצוענים.
 

רואים נחש? מתקשרים אל BRC!

חברת BRC יעוץ מניעה והדברה מתמחה בתפיסה, לכידה והדברה של מזיקים מכל הסוגים - החל מהנמלה הכי קטנה ומציקה ועד לנחש שנראה גדול ומאיים. אנחנו פועלים ברישיון, ואם אתם מזהים נחש בסביבה - אנחנו מיד נשלח לוכד נחשים מקצועי ומיומן שילכוד אותו. השאירו את המלאכה ללוכד הנחשים של BRC יעוץ מניעה והדברה. אנחנו חברה עם ניסיון של למעלה מ25 שנה בתחומי הטיפול במזיקים, ואנחנו כבר נעשה את העבודה, וגם נספק לכם ייעוץ טלפוני מה לעשות עד שהלוכד שלנו יגיע אליכם.
 
לא חשוב מתי אתם רואים נחש, אנחנו בחברת BRC יעוץ מניעה והדברה זמינים בשבילכם, 24 שעות, 7 ימים בשבוע - אנחנו כאן, בשבילכם.
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

תפיסת נחשים - לא לוקחים סיכון עם נחשים